telefon
Zavolejte nám +420 776 334 700

Metamorfní technika

Metamorfní nebo-li Motýlí technika je velmi jemná a hluboce a trvale účinkující metoda pro uvolnění starých duševních traumat, strachů a stresů, které nevědomě ovlivňují naše životy a blokují a omezují náš přirozený stav bytí.

Jemný (motýlí) dotek působí hlubokou relaxaci, zklidnění mysli, urovnání myšlenek, zlepšení zdraví, na přísun vnitřní síly, radosti, psychické vyrovnanosti a plné využití vlastních schopností a tvořivosti.

Meatmorfní technika je založena na principu uvolnění energie, která vyživuje bloky vzniklé z psychických stresů plodu i matky od početí do narození a které jsou zafixovány na reflexních zónách páteře na chodidlech, dlaních a na hlavě. V těchto částech těla je zachycena celá časová perioda prenatálního období – od početí (zóna kloubu palce – první krční obratel), až po moment narození (zóna paty – spodní část křížové kosti).
Reflexní zóny obsahují paměť celého období těhotenství.

Pracujeme na:

  •  nohách – o chodidla se opíráme, jsou našim kontaktem se zemí, vztahem k okolnímu světu, představují naši vnitřní vyrovnanost. Donesou nás, kam potřebujeme.
  • Ruce jsou komunikačním kanálem s druhými, dovolují nám tvořit, realizovat, projevovat se v okolním světě.
  • Hlava je sídlem našich myšlenek, je našim s pojením s nebem.

 

( více na Metamorfní Technika )